• Location: Poland, Wrocław
  • Salary: N/A
  • Technology: Scala Jobs
  • Job Type: Permanent
  • Date Posted: 16th Aug, 2019
  • Reference: SAV0816
Jako Senior Scala Developer, który jest skierowany na klienta, będziesz miał okazję poznać biznes naszych klientów, ich organizację, systemy, wyzwania i cele. Będziesz współpracować bezpośrednio z klientem(ami) w celu zdefiniowania i wyjaśnienia wymagań, a następnie współpracować z zespołem w celu stworzenia dokładnych szacunków projektów i zadań, aby osiągnąć wyjątkowe wyniki dla klienta.Do obowiązków należą:- Konsekwentne opracowywanie i dostarczanie wysokiej jakości, niedoskonałych funkcji zgodnie z harmonogramem.

- Ściśła współpraca z zespołem projektowym

- Zapewnienie jakości poprzez stosowanie się do najlepszych praktyk technicznych oraz poprzez mentoring, informację zwrotną i programowanie w parach.

- Czasami podróżuje się na stronę klienta (w razie potrzeby).Jest to rola dla Ciebie jeśli Twoje umiejętności techniczne i biznesowe obejmują:- min. 2 lata doświadczenia w Scali i 5 lat w Java.

- podstawy informatyki i rozwoju, w tym programowanie funkcjonalne (PR)

- doświadczenie w analizowaniu, projektowaniu, rozwijaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu kodu aplikacji w różnych kontekstach.

- Znajomość biblioteki Cats, biblioteki Scalaz, biblioteki ZIO, Slick, Akka-HTTP, Macwire, Flyway będzie ogromnym plusem.

- Umiejętność przekazywania złożonych informacji partnerom technicznym i nietechnicznym.

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmieCo firma oferuje w zamian?- Praca w projekcie high-security dla naszego klienta z siedzibą w USA w dziedzinie finansów.

- Codzienne radzenie sobie ze złożonymi problemami

- Zespół 6 osobowy we Wrocławiu - składający się z programistów Scala i ReactJS.

- Podróż do USA (w tym wiza) - zespół spotyka się z klientem co najmniej 2 razy w roku.

- Możliwość przeniesienia się do USA (po min. 1 roku przy bardzo dobrych wynikach i potrzebach klientów)

- Nowe biuro zlokalizowane w centrum miasta

- Atmosfera rozruchu w biurze z ponad 60 osobami

- Bogaty pakiet świadczeń, roczny program premiowyZainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 221040823, email m.skrzypek@pearsonfrank.com lub LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marta-skrzypek-944753188/